Özgün'den Yepyeni Duygusal Bir Şarkı:'' Gelmiyor musun ? ''

Özgün'den Yepyeni Duygusal Bir Şarkı:'' Gelmiyor musun ? ''

Pop müziğin en önemli ve önde gelen isimlerinden Özgün, yepyeni çalışması ''Gelmiyor Musun'' u dinleyiciler ile buluşturmaya hazırlanıyor.


Özgün'ün yepyeni şarkısı ''Gelmiyor Musun'' Buray imzası taşıyor !

Yaptığı her albüm ve şarkı ile listelerdeki yerini her zaman koruyan ve bir çok ödüle layık görülen başarılı sanatçı, sözleri Gözde Ançel'e ve müziği Buray ile Gözde Ançel'e ait olan slow şarkısı ''Gelmiyor Musun'' ile dört mevsim müzikseverleri saracak bir şarkıya imza atıyor.

Back vokallerde güçlü sesi ile Şelale Şehnaz Sam, İbrahim Sadi ve Buray'da sevilen sanatçı Özgün'e eşlik etti.

Ayrılık acısını en saf haliyle anlatan ve ayrılığın ardından yaşanan duygulara tercüman olan şarkının düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş tarafından yapıldı.

Burak Sesli yönetmenliğinde, Koray Erçelebi görüntü yönetmenliğinde ve Tuba Sesli sanat yönetmenliğinde çekimi tamamlanan klip için kamera karşısına geçen Özgün, aşk acısı çeken bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Klip çekimi 20 kişilik ekiple bir günde tamamlandı.

Özgün'ün uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı '' Gelmiyor Musun '' şarkısı, 6 Mart tarihinde Avrupa Müzik markası ile tüm dijital platformlarda, klibi ise tüm müzik kanallarında yerini alacak.

08.04.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM