Baha - Aşk’a Devam (DMC – 2017)

Baha - Aşk’a Devam (DMC – 2017)

Müzik dünyasının buğulu ve romantik vokali Baha, dört yıl sonra müzik marketlere sunduğu “Aşka Devam” adlı albümünde dört romantik bir tane de ritmik şarkı seslendirdi. Selim Çaldıran ile çalışan ve romantik ve nostaljik bir soundla karşımıza çıkan Baha, bu albümünde bir ilke imza attı ve ilk kez bir ritmik şarkı ile çıkış yaptı. 


“Lafını Bile Etmiyorum” adlı ritmik şarkı ile albümünü tanıtan Baha, ilk kez bir ritmik şarkı ile çıkış yaptı. Şarkı kötü değil, ama hepimiz Baha’dan slow şarkı dinlemeye alıştığımız için ilk etapta biraz garip geliyor.

Albümün açılış şarkısı “Beni Sana Hapsettim” doksanlarda Eda Berker tarafından yorumlanan bir şarkı. O dönem fazla ses getirmemişti bu şarkı ama Baha ile çok başarılı olacağının sinyallerini verdi. Albümün ikinci şarkı da bir cover, 1980lerin başında Neşe Karaböcek tarafından seslendirilen “Ne Yapsak Ne Etsek” çok güzel bir melodram. Baha bu iki şarkıda ikide iki yapıyor.

“Alışırsın” alışmak isteyenler için özel bir şarkı. Baha albümde yer alan şarkıları eskisi gibi soft ve romantik yorumu ile farklı yerlere taşımayı başarıyor.

Romantizm tutkunları Baha’nın bu albümünde yer alan slowları sevecek. Özellikle “Beni Sana Hapsettim” ve “ Ne Yapsak Ne Etsek”i çok beğenecek.

Albümde Yer Alan Şarkılar:

1.Beni Sana Hapsettin

2.Ne Yapsak Ne Etsek

3.Lafını Bile Etmiyorum

4.Alışırsın

5.Varsayım

24.06.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM