Ersan Erdura 23 Yıl Sonra Stüdyoya Girdi

Ersan Erdura 23 Yıl Sonra Stüdyoya Girdi

Türk pop müziği tarihinin en kaliteli erkek vokallerinden biri olan Ersan Erdura 23 yıl sonra tekrar stüdyoya girerek bir single hazırladı. “Ne Çok Sevmişim” adlı şarkısına bir slow versiyon hazırlayan bir tane de remix hazırlayan Ersan Erdura şarkısını Ossi Müzik etiketi ile dijital müzik platformlarına sundu.


1977 yılında 45’lik plak olarak yayınlanan “Çocuk Gözler” adlı şarkısıyla Türkiye’nin en sevilen sesleri arasında yerini alan Ersan Erdura en son 1994 yılında yayınlanan ‘Çivi Gibi Çak’ isimli son solo albümünü yayınlamıştı.

Ersan Erdura 23 Yıl Sonra Stüdyoya Girdi

Ses ve fizik olarak Elvis Presley’e çok benzemesi nedeniyle, uzun yıllar boyunca “Yerli Elvis” olarak anılan Ersan Erdura, aynı dönemde birlikte yol arkadaşlığı yaptığı usta yorumcu Tanju Okan’ın 1992 yılında seslendirmiş olduğu ‘Ne Çok Sevmişim’ isimli şarkıyı yeniden yorumlayarak dinleyicileri ile özlem gidermeye hazırlanıyor.  Sözü ve müziği Başak Tümerkan’a ait olan şarkının, düzenlemesi ise Serhat Çiftdal imzası taşıyor. Masteringi Bora Ebeoğlu’nun üstlendiği single çalışmasının fotoğrafları ünlü sanatçılara çektiği konsept fotoğraflarıyla adından sıkça söz ettiren Şahin Tuhan tarafından çekildi.

12.12.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM