Aydın Kurtoğlu, İlk Slow Şarkısı 'Pişman'ı Kliplendirdi

Aydın Kurtoğlu, İlk Slow Şarkısı 'Pişman'ı Kliplendirdi

Pop müziğin başarılı isimlerinden Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı ‘Pişman’ isimli maxi single’nın üçüncü video klibini ilk slow şarkısı olan ‘Pişman’ şarkısına çekti.


Yönetmenliğini Murat Joker’in, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin’in ve stil danışmanlığını da Sinem Kurtoğlu’nun üstlendiği klipte, ayrılık acısı çeken bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, samimi ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Başarılı şarkıcıya klipte Burcu Derya eşlik etti.


Klibin senaryosu gereği sevgilisi tarafından terk edilen Aydın Kurtoğlu, eski mutlu anılarını düşündükçe hüzünlenip, göz yaşlarına boğuluyor. Ümraniye Platoları’nda ve Çatalca sahilinde, iki günde çekimleri tamamlanan klibin ev sahnelerinde mutsuz gördüğümüz Aydın Kurtoğlu’na Gece ismini verdiği yavru bir köpek eşlik ediyor. Çatalca sahilinde çekilen araba sahnelerindeki oyunculuğu ile göz dolduran başarılı sanatçı, aksiyon filmlerini aratmayacak görüntülere imza attı.Aydın Kurtoğlu, İlk Slow Şarkısı 'Pişman'ı Kliplendirdi Aydın Kurtoğlu, Pişman ile ilgili düşüncelerini :’Pişman benim için ilkerin şarkısı. İlk slow şarkım ve Murat Joker ile ilk defa çalışıyorum. Bu şarkıyı yaklaşık dört yıldır bekletiyordum ve beni hüzünlendiren göz yaşlarımı tutamadığım bir şarkı Pişman. Umarım şarkı ile ilgili yaşadığım bu yoğun duyguyu dinleyicilere de geçirebilirim’ sözleri ile anlattı.


Aydın Kurtoğlu’nun söz ve müziği Koray Berberoğlu’na, düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olan Pişman şarkısının, yepyeni video klibi tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.


27.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM