Herkes Bu Olayı Konuşuyor

Herkes Bu Olayı Konuşuyor

 Geçtiğimiz günlerde rock müzikteki tekelcilik söylemleriyle kendisinden çok söz ettiren, gönülleri verdiği mücadeleyle fetheden, ünlü rock müzisyeni Gizem Saatçi, kendi sosyal sitelerinde Şebnem Ferah hakkında çarpıcı  açıklamalar yaptı. Bu açıklamaları kendi sosyal internet sayfasına kopyalayan ve söylemlerinde ‘Herkes rock müzik yapmasın, albüm çıkarmasın, klip çekmesin, sosyal projeler Kadına Şiddet vs. yapmasın! Bunları yaparken bana sorsunlar’ diyen rock müzik radyocusu ve tekelci medyanın en sağlam medya adamı olan Güven Erkin Erkal’ı Gizem Saatçi fanları topa tuttular.Herkes Bu Olayı Konuşuyor


Çocuk yaşlarda müziğe, bateri ve bass gitarla başlamış olan Gizem Saatçi, Güven Erkin Erkal hakkında bizlere şu açıklamaları yaptı:


‘Kendisini hakkımda yaptığı asılsız, çirkin yorumlar için kınıyorum. Olayın arkasında da kimin elinin olduğu da belli! Bir gün önce Kasım ayında çıkacak olan albümümün kayıtlarını Cumartesi günü radyo programında yayımlamak için izin isteyen Güven Erkin, ertesi günü ben ve parçalarım hakkında asılsız ve çirkin yorumlarda bulunuyor. Ne şizofrenliğim kaldı, ne fedailerim, ne ülkücülüğüm, ne mafya anası olmam… Müzisyenliğin dışında Kanada’da psikolojik hemşirelik bölümünü bitirmiş bir tıp insanı olarak konuya yorumum; bu kadar çok hikayeyi beyninde uydurmuş, kendisi ve çevresindeki insanları inandırma çabasında olan Güven Erkin’in yakın zamanda düşündüklerinden arınması için tedavi görmesini diliyorum’ diye konuştu.

09.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM