Hakan Kahraman 'Son Dakika' Adlı Single'ını Anlatıyor

Hakan Kahraman 'Son Dakika' Adlı Single'ını Anlatıyor

 -Hakan Kahraman 'ı tanıyabilirmiyiz?


Müzik dünyasına 2014 yılında giriş yaptım. İlk projem "Gidiyorum" adındaki albümümdü. Sevgili Rafet El Roman tarafından yine onun şarkısı olan “Seni Sevmiyorum” a klip çekildi. Daha sonra kendi şarkılarından nerden bileceksin ve geriye dönemem kliplendi. 9 Eylül 2016'da Harun Kolçak"Çeyrek Asır" albümünde kendisiyle bir düetim oldu. 


-"Son Dakika "adlı şarkının hikayesini anlatırmısın , kimlerle çalıştın ?

Şarkımızın oluşması ve tamamlanması yaklaşık olarak bir yıl sürdü. Canlılar, kayıtlar, okumalar ve düzenleme eksiksiz ve tam anlamıyla güzel olsun diye biraz geniş zamana yaydık. Bu süre zarfında zaten Harun kolçak ile yaptığım vermem seni ellere düet şarkısı. Müzikseverler tarafından beğenilerek dinleniyordu. Yani acele etmenin bir anlamı yoktu. O yüzden rahat rahat şarkınızı tamamlayıp dinleyicilerle buluşturduk. Şarkının sözleri Osman Hekimoğlu düzenlemesi Ender Çabuker'e ait.   Kayıtlar Ve Medya Müzik Stüdyosunda yapıldı. 

Hakan Kahraman 'Son Dakika' Adlı Single'ını Anlatıyor

-"Son dakika" adlı klibin nasıl oluştu ? Klipten bahsedermisin ?

"Son Dakika" klibi Eltan Nouri tarafından çekildi. Klip çekimi tam olarak bir gün sürdü ve çok keyif aldık. Klibin Kareografisini kendisi belirledi bize sadece oynamak kaldı. Oyuncu olarak Survivor dan yakından tanıdığımız Denisa ile çalıştık. 

Hakan Kahraman 'Son Dakika' Adlı Single'ını Anlatıyor

-Hakan Kahraman 'ın hedefleri neler ?

Aslında bir hedef koyarsan önüne bu hedefe ulaştıktan sonra yapacak bir şeyin kalmaz. Ben şarkılarını kalbimle yapıyorum ve bunları müzikseverlere sunuyorum. İnsanlar bu şarkılarda kendilerinden bir şeyler buluyorlarsa ne mutlu bana. Sahnelerimde bu şarkıların hep bir ağızdan söylenmesi bana büyük bir mutluluk ve keyif veriyor. Eğer bunun adı hedef alacak isek daha nice şarkılarla dinleyicilerin karşısına çıkmak ve onların duygularına inebilmektir hedefim. 

-Yakın zamanda sahne var mı? 

Kasım ayı içerisinde 2 konserim olacak. Bunları sosyal medya hesaplarımdan paylaşıyorum. 

Hakan Kahraman 'Son Dakika' Adlı Single'ını Anlatıyor

-Sosyal medya 'dan Hakan Kahraman'a nasıl ulaşılabilir ?

Instagram hesabım hakankahraman twitter ise kahramanhakan. Müzikseverler bu iki hesaptan beni yakından takip edebilirler. 

-Düet hayalin var mı ?

“Vermem Seni Ellere” şarkısında "çeyrek asır" albümünde Harun Kolçak ile yaptığım düet müzik hayatımda bir dönüm noktasıydı. En büyük hayalimi müzik dünyasının duayenlerinden birisi ile gerçekleştirdim çok şükür. Tabii ki sonraki projelerimde yine düetler olacak. Ama bir süre kendimin yeni bir şeyler ortaya koyması düşüncesindeyim. 

06.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM