Ayben 'Başkan' ile Dönüyor

Ayben 'Başkan' ile Dönüyor

 Rap müziğin başarılı ismi Ayben, Sony Music Türkiye ve Basemode Records işbirliğiyle yayınlanacak olan yeni albümü ‘Başkan’ı sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.  Ayben, albümden önce ise ‘Başkan’ single’ını yayınlayarak dinleyicisine merhaba diyor.


 12 şarkının yer aldığı ‘Başkan’ albümünün ilk video klibi albümle aynı ismi taşıyan şarkıya çekildi.  Albüm fotoğraflarında da imzası bulunan ve aynı zamanda Ayben'in eşi olan Atıf Ülkü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu video klibin çekimleri, İstanbul’da yaklaşık 20 saat sürede gerçekleştirildi.Ayben 'Başkan' ile DönüyorRap müziğin yıldız ismi Ceza, kardeşi Ayben'i ‘Başkan’ albümünde de yalnız bırakmadı.  Uzun bir zaman sonra bir arada oldukları ‘Fenomen’ adlı şarkının altyapısı Ceza tarafından yapıldı.  Kayıt, mix ve mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından Studio BK'de yapılan albümün diğer altyapılarıysa Roka Beat, Da Poet ve Tanerman imzası taşıyor.


 Ayben’in baskı ve şiddetle susturulan tüm kadınlara adadığı yeni albümü ‘Başkan’ 24 Kasım’da müzik marketler ve dijital platformlarda sevenleriyle buluşucak.


27.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM