Gençler Liginin Şampiyonluğuna Koşuyor

Gençler Liginin Şampiyonluğuna Koşuyor

 Arka arkaya çıkardığı şarkılarla milyonların kalbinde taht kuran İrem Derici, yeni single’ı ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’yı 3 Kasım’da çıkardı. Yeni neslin pop starı İrem Derici tek bir hedefi olduğunu söylüyor : ‘Gençler liginin lideri olmak için çalışıyorum’


 İrem Derici, önümüzdeki günlerde yeni single çalışması ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ ile kendinden söz ettirecek. 3 Kasım’da dijital platformlarda yerini alan sözü ve müziği Ayla Çelik ve Gökhan Tepe’ye ait olan ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ şarkısına bir de klip çeken İrem Derici, klibi ve Cem Talu’nun çektiği single fotoğraflarıyla da çok konuşulacak.


 2013 yılından bu yana ara vermeden toplamda 1 albüm, 2 Maxi single, 8 single yapan İrem Derici ‘ İşimden kazandığımı sadece işime harcıyorum. Amacım sadece işimde başarılı olmak; beni sevenlerin kalbinde yer edecek şarkılar yapmak... Her işim için çok emek harcıyorum. Yanımda benim kadar emek harcayan müthiş bir ekibim var. Tek hedefim var o da gençler liginin lideri olmak’ diyor.Gençler Liginin Şampiyonluğuna Koşuyor


 Türkiye’nin 100 Milyon dinlenme sayısına ulaşan ilk şarkıcısı olan İrem Derici, yeni neslin pop starı olarak anılmaktan da büyük gurur duyduğunu söylüyor.. Bir kuşağa adını yazdıran Ajda Pekkan-Sezen Aksu-Zerrin Özer ve Nilüfer gibi bir şarkıcı olmayı hedeflediğini söyleyen Derici, ‘Ben rekabeti seviyorum rakip olmayı değil. İşim ile rekabeti seviyorum. Şarkım dinlensin, klibim tıklansın, single satsın. Ama başarılı bir iş yapanı da alkışlamayı da seviyorum. Rekabet güzel ama dostluk daha da güzel’ cümlelerini kuruyor.


 'Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’nın klibinde bir flamenkocuyu canlandıran İrem Derici, klipteki performansıyla flamenkoculara taş çıkartacak. Umut Eker’in yönettiği klip için 2 hafta boyunca rolü için flamenko dersleri alan İrem Derici performansıyla hem göze hem kulağa hitap edecek. Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilen klipte Derici’ye Hollandalı model Daniel Korsten eşlik ediyor.


 İrem Derici’nin yeni single’ı ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ tüm TV kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.


09.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM