Ertuğrul 'Kırk Yamalı Dünya' ile Dinleyiciyle Buluşuyor

Ertuğrul 'Kırk Yamalı Dünya' ile Dinleyiciyle Buluşuyor

 Genç, yakışıklı, sempatik ve sıcakkanlı bir sanatçı olan Ertuğrul, ‘Kırk Yamalı Dünya’ adlı şarkısıyla müzik piyasasına etkili bir giriş yapacağının sinyallerini verdi.


Sözleri İsa Efe, müziği ve aranjesi Ertuğrul'a ait olan şarkının özellikle melodisi ve sözleri, kısa sürede dillere dolanacak gibi duruyor. Üzerine yoğun bir çalışma yapılan şarkının mix ve mastering'ini Ali Kadiröz yaptı. Şarkının aranjesini de Ertuğrul kendisi yaptı.Ertuğrul 'Kırk Yamalı Dünya' ile Dinleyiciyle Buluşuyor


Henüz 8 yaşındayken Şanlıurfa’da 250 kişiye org çalarak ilk kez seyirci ile buluşan Ertuğrul'un müzik yolculuğu, profesyonel anlamda tüm hızıyla devam ediyor. Ertuğrul, yeni single ‘Kırk Yamalı Dünya'nın konser maratonuna da başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere Kıbrıs ve yurtdışı konserleriyle önümüzdeki günlerde sahne almaya başlayacak.


Besteci ve aranjör kimliği de bulunan, Türk pop müziğinde kalıcı olmak isteyen Ertuğrul, ‘Kırk Yamalı Dünya’ single çalışması ile dijital platformlardaki yerini aldı. 

27.11.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM