Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı

Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı

 ‘Tatlım Tatlım’ şarkısındaki yorumcu kimliği ile büyük bir etki yaratan Türk müziğinin söz ve beste alanındaki en önemli isimlerinden müzisyen Ersay Üner, merakla beklenen yepyeni teklisi ‘İki Aşık’ı müzikseverler ile buluşturdu. 


 Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı


Klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner'e, ilk defa bir klipte rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir eşlik etti.  


Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı 


Bir ayrılıp bir barışan iki sevgiliyi anlatan klipte, birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlemesi siyah beyaz video tekniği kullanılarak etkileyici sahnelerle izleyiciye sunuldu. 


Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı 


Bir çok hit şarkının sahibi müzisyen, şarkısı ve klibi ile ilgili : ‘ İki Aşık bugüne kadar yaptığım şarkılar arasında kendine farklı bir yer edindi.Yeni nesil bir forma sahip fakat hissi çok tanıdık. Klipte de aynı yenilik ve hissi yansıtmaya özen gösterdik.Yeni şarkı İki Aşık'ı ve klibini dinleyicilerimizle paylaşmanın heyecanı içindeyiz.  ‘ yorumunu yaptı.


 


 Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix&masteringini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı.  


 Ersay Üner 'İki Aşık'ı Anlattı


Yine dünyaca ünlü ve Los Angeles'ta bulunan Villages Stüdyoları'nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı. Ersay Üner ‘İki Aşık’ isimli tekli çalışmasının fotoğraf çekimleri için Ergin Turunç ile bir araya geldi.


 


Ersay Üner'in yeni teklisi ‘İki Aşık’ 24 Kasım tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve video klibi tüm müzik kanallarında yerini aldı. 


12.12.2017
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM