Ferhat Göçer Yeni Albümünden İlk 'O' Şarkısını Kliplendirecek

Ferhat Göçer Yeni Albümünden İlk 'O' Şarkısını Kliplendirecek

 Ferhat Göçer’in üç senedir hazırlıklarını sürdürdüğü tam 14 şarkıdan oluşan yeni albümü ‘Bu Kalp İçinde Teksin’ müzikseverlerle buluştu.


Yeni albümü için ‘Adeta Şampiyonlar Ligi gibi’ tanımlaması yapan Ferhat Göçer, ‘uğurum’ dediği Zeki Güner’den iki şarkı, Buray ve Gözde Ançel ikilisinden, Ersay Üner, Ersel Serdarlı, Şebnem Sungur ve Sezen Aksu’dan da birer şarkı aldı. Kendisinin de iki şarkısının olduğu albümün sürprizi ise Erkin Koray’ın ‘Cümbür Cemaat’ şarkısı oldu. Fransızca bir şarkıyı da albüme alan Göçer, yeni yeteneklere de yine şans verdi ve dört şarkısını kendisine ulaşan yetenekli, söz yazarı ve besteciden aldı.


DMC etiketiyle yayınlanan albümün ilk klip çalışması ise önümüzdeki günlerde ‘O’ şarkısına çekilecek. Ünlü aranjörler Febyo Taşel, Alper Atakan, Ozan Doğulu, Volga Tamöz, Ozan Bayraşa ve Ozan Çolakoğlu Ferhat Göçer’in yeni albümünde buluştular. Altı farklı aranjör ile ilk kez bir arada çalışan Göçer’in ‘Bu Kalp İçinde Teksin’ albümü tüm müzik marketlerde ve dijital platformlardaki yerini aldı.

17.01.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM