Gökhan Türkmen Şarkılarını Çocuklar İçin Söyledi

Gökhan Türkmen Şarkılarını Çocuklar İçin Söyledi

 Denizli Çınar Lions Kulübü ve modacı Emre Coşgun’un düzenlemiş olduğu anlamlı defileye sevilen sanatçı Gökhan Türkmen performansıyla destek verdi.


Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı binasında geliri Pamukkale Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bölümü ayaktan tedavi ünitesine yaşam destek cihazı alımı için gerçekleşen defile öncesi başarılı sanatçı Gökhan Türkmen hayranları ile buluştu.


Katıldığı defilenin onur konuğu olan Gökhan Türkmen, iki şarkı seslendirdiği gecede duygularını; ‘Bu anlamlı defilede olmak benim için çok önemli. Umuyorum ki yapılan bu defile amacına ulaşır ve hastanede yatan çocuklarımıza umut olur. Çocuklar bizlerin geleceği. Onlara çok iyi bakalım.’ cümleleriyle ifade etti.


Çınar Lions Kulübü Başkanı Burcu İlksöz, Uluslararası Lions örgütünün bu yılki hedef programında ‘Çocuk Kanseri’ olduğunu ve program dahilinde bu projeyi gerçekleştiren dileklerini, insanların bu konuda duyarlı olduklarını ve katılımdan çok memnun kaldıklarını bildirdi.

06.01.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM