Tufan'ın İkinci Klibi 'Yolun Sonu' İsimli Şarkısına Geldi

Tufan'ın İkinci Klibi 'Yolun Sonu' İsimli Şarkısına Geldi

DMC Müzik etiketiyle piyasaya çıkan albümde birbirinden güzel 6 eser yer aldı. Bu eserlerin tamamı yine, ülkemizin önde gelen hem tanınmış, hem de başarılı besteci ve söz yazarlarına ait.


Tarkan, Murat Boz, Aşkın Nur Yengi vb. isimlerin de bestelerini seslendirdiği Serkan İzzet Özdoğan; yine birçok tanınmış unutulmaz esere imza atan söz yazarları Günay Çoban ve Hakkı Yalçın; usta besteci Selami Şahin ve Hande Ünsal’a ait eserlerin yer aldığı bu muhteşem albümün aranjörlüğünü ise son yılların en başarılı aranjörlerinden Burak Buluç yaptı.


Tufan’ın ilk video klibi aynı zamanda çıkış şarkısı da olan ‘Sevda Hikâyesi’ne çekilmişti. Genç ve başarılı yönetmenlerimizden İrem Haykır’ın yönetmenliğinde çekilen video klibin kamera önünde ve arkasında toplam 70 kişilik kalabalık bir ekip yer aldı.’Sevda Hikâyesi’ aynı zamanda uzun süren bir emeğin ve takım çalışmasının da hikâyesi.


Albümdeki ikinci video klip  ‘Yolun Sonu şarkısına çekildi. ‘Yolun sonu’ şarkısının 2017 Altın Kelebek ödülü Bestekarı Serkan İzzet Özdoğan ve Söz Yazarı Günay Çoban imzası taşıyor.


19 Aralık itibari ile yayına giren klip Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekildi.


 Eserlerle bütünleşen Tufan’ın güçlü sesi ve yorumu da radyoların şimdiden ilgisini çekmeye başladı. 


06.01.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM