Aşkın Bozkurt ve Ata Benli'nin Yeni Teklisi: 'Baktın Ardına'

Aşkın Bozkurt ve Ata Benli'nin Yeni Teklisi: 'Baktın Ardına'

 O Ses Türkiye yarışmasından tanıdığımız Aşkın Bozkurt, müzisyen Ata Benli ile 2017 yılını ‘Baktın Ardına’ adlı Türkçe pop teklileriyle muhteşem bir şekilde kapattı.


Uzun süredir müzik ile ilgilenen Ata Benli ve O Ses Türkiye sahnesinden aşina olduğumuz Aşkın Bozkurt, program yayınlandığında sosyal medyada fiziken birbirlerine oldukça fazla benzetilmişlerdi. Müzik kariyerlerinde emin adımlarla yukarı doğru tırmanan ikili kısa sürede buluştu ve çok emek verdikleri ‘Baktın Ardına’ teklileriyle şimdiden listelerde üst basamaklara ulaşmayı başardı.


Yayınlandığı ilk günde iTunes Türkiye genel kategoride Top 10’a giren yenilikçi parçanın söz, müziği Ata Benli’ye; düzenlemesi ise Aşkın Bozkurt’a ait. Vokalde O Ses Türkiye sahnesinde oldukça beğenilen, parçanın sanatçı kısmında da ismi yer alan Aşkın Bozkurt yer alıyor. Bir araya geldikleri günden itibaren yoğun bir şekilde stüdyoya kapanan ikili nihayet 2017 yılı bitmeden ‘Baktın Ardına’ diyerek Türkçe pop kategorisinde sağlam bir yer edinmeyi hedefliyor.


Klip çekimi için Samsun’u ve doğal güzelliklerini tercih eden ikili, başarılı yönetmen Rıdvan Uzun ile beraber çalıştı. Önümüzdeki günlerde kulağa hitap ettiği kadar göze de hitap edeceği beklenen video klipleri izleyicileri ile buluşmaya gün sayıyor.

11.01.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM