Yasemin Mori 'Estrella' ile Geliyor

Yasemin Mori 'Estrella' ile Geliyor

 Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü ‘Estrella’ ile dinleyiciyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ve 9 yeni şarkıdan oluşan albümde sanatçı, önceki albümlerinde kurduğu karnaval dünyasını, bu kez tutkulu bir aşk hikayesinin flörtöz dansıyla kutlamaya davet ediyor. Sokağın gerçekliği ile ihtirasın gelgitlerinden aldığı ilhamı şarkılara döken sanatçı, dinleyiciyi yüksek enerjili bir cümbüşte gezdirecek.


Düzenlemeleri Gürsel Çelik imzası taşıyan albümde şarkıların tüm söz müziği Yasemin Mori’ye aitken, ‘Uçan Kedi’ ve ‘Estirelim mi?’ parçalarının bestelerinde Korhan Futacı işbirliği bulunuyor. Her albümünde olduğu gibi, İspanyolca yıldız anlamına gelen ‘Estrella’da yine farklı bir müzikal deneyim sunan Mori, çıkış şarkısı ‘Estirelim mi?’ ile müziğine yeni bir soluk getiriyor.


Çıkış şarkısı ‘Estirelim mi?’de Eypio ile işbirliğine giren Mori’ye ‘Konyak’ parçasında Cem Yılmaz eşlik ediyor. Bora Tarhan yönetmenliğinde çekilen ve Eypio’nun da kamera karşısına geçtiği klibin görüntü yönetmenliği Murat Akay’a, stil danışmanlığı Anıl Can’a ait. 


17.02.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM