Fatih Erkoç 5. Boyut Adlı Albümünü Dinleyiciye Sunuyor

Fatih Erkoç 5. Boyut Adlı Albümünü Dinleyiciye Sunuyor

 Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan Fatih Erkoç, sevenlerinin karşısına 5.Boyut adlı albümüyle çıkıyor. DMC etiketiyle Ocak ayının son haftası piyasada olacak albümde 13 eser yer alıyor.


2016 Temmuz ayında yakalandığı kanser hastalığını sevenlerinin destekleriyle yenen Erkoç, tedavi süresince bestelediği yeni şarkılarıyla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Doğan Müzik etiketiyle raflardaki yerini alacak olan albümde 13 parça bulunuyor.
Fatih Erkoç 5. Boyut Adlı Albümünü Dinleyiciye Sunuyor


Söz ve müziği Fatih Erkoç’a ait 11 parçanın yer aldığı albümde, sözleri Ayşe Birgül Yılmaz ile söz, müzik ve düzenlemesi Eflatun’a ait birer eser de yer almakta.


Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç, bu albümde canlı enstrümanların tümünü kendisi çaldı. Mefa Stüdyoları’nda kaydedilen, düzenleme ve mixleri Fatih Erkoç tarafından yapılan albümün masteringi ise Tarık Ceran tarafından yapıldı.


Erkoç’un tedavi süresi boyunca yaşadıklarının işlendiği albümünün,  fotoğraf çekimleri, Uludağ Milli Park’ında Çağatay Ok tarafından, klip çekimi yine Bursa’da tarihi bir konakta yönetmen Deniz Demir ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

13.03.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM