Mabel Matiz 'Öyle Kolaysa'yı İlk Defa Canlı Canlı Söyledi

Mabel Matiz 'Öyle Kolaysa'yı İlk Defa Canlı Canlı Söyledi

 ‘Öyle Kolaysa’ isimli teklisini kısa bir zaman önce yayınlayan Mabel Matiz, yayınlandığı ilk günden itibaren tüm platformlarda bir numaraya yükselen şarkısını ilk defa geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Studio’da seslendirdi.


Atlantis Yapım iş birliği ile gerçekleşen Vestel gururlayerli konserleri kapsamında sahne alan Mabel Matiz, yaklaşık iki saat boyunca devam eden performansında mekanı dolduran dinleyiciler ile birlikte sevilen şarkılarını seslendirdi.


Mabel Matiz: ‘Hayatta gelen geçen bir sürü güzel şeyi ıskalıyoruz. Iskalamasak mı acaba?’ sözleri ile konserini coşkulu kalabalık eşliğinde devam ettirdi.


Yakın zaman sonra çıkacak olan ‘Maya’ ismini verdiği albümünden ‘Mükemmeli’ isimli şarkısını da sahnede dinleyici ile ilk defa buluşturan Mabel Matiz, kapıda kuyruk oluşturan sevenlerine sürprizlerle dolu bir konser yaşattı ve alkışlar eşliğinde konserini sonlandırdı.


Konserin sonuna doğru sahneye Özge Fışkın’ı davet eden sanatçı, yeni şarkısı ‘Öyle Kolaysa’yı sevilen sanatçı ile bir kez daha seslendirdi.

20.02.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM