Ece Mumay 2018 Yılındaki İlk Ödülünü KTÜ'den Aldı

Ece Mumay 2018 Yılındaki İlk Ödülünü KTÜ'den Aldı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 9'uncusu düzenlenen törende 22 kategoride ödüller verildi. KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, kategorilerinde en iyi seçilen sanatçılar, medya kuruluşları ve medya temsilcileri ödül aldı.


 


Ece Mumay 2018 Yılındaki İlk Ödülünü KTÜ'den Aldı


Sunuculuğunu Ümit Erdim'in yaptığı törene, oyuncu Birce Akalay, Bensu Soral, İbrahim Çelikkol, Aytaç Şaşmaz, Ece Mumay, Miray Daner,  DEMSA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Demet Sabancı Çetindoğan, ‘Ayla’ filminin yönetmeni Can Ulkay, Uğur Etiler'in aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.


Kulüp Başkanı İrem Dilek, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, ‘Ülkece zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde birlik ve beraberlik duygusunun artarak devam etmesini diliyoruz. Bu vesile ile şehit olan Mehmetçiklerimizi saygı ve rahmetle anıyor, vatani görevini yapan tüm askerlerimize de minnetlerimizi sunuyoruz.’ dedi.


İlk albümü ‘Odamdan’ı yayınlayan ‘En iyi çıkış yapan kadın ses sanatçısı’ ödülünü alan şarkıcı Ece Mumay da KTÜ öğrencilerine teşekkür ederek, ‘Bir kadın ve çocuk olarak toplumdan bir tek isteğim kadınları ve çocukları lütfen koruyun.’ dedi.

10.03.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM