Tan Taşçı 'Bi’ Başka Ayrıldık'ın Yeni Versiyonunu Yayımladı

Tan Taşçı 'Bi’ Başka Ayrıldık'ın Yeni Versiyonunu Yayımladı

Söz yazarı, besteci, yorumcu ve Türkiye’nin en çok konser veren sanatçılarından  Tan Taşçı, Mayıs 2018’de çıkacak olan sekizinci stüdyo albümünün ilk teklisi ‘Bi’ Başka Ayrıldık’ı kendi şirketi ‘tctvl’ etiketiyle Şubat 2018’de tüm dijital platformlarda yayımladı.


Sözü ve bestesi Tan Taşçı’ya ait olan ‘Bi’ Başka Ayrıldık’ ın iki farklı versiyonun düzenlemeleri İzmirli DJ grubu CatWork’e ve Tan Taşçı’nın sahnede de birlikte çalıştığı müzisyenlerinden oluşan Başkanlar Orkestrası şefi Alican Genç’e ait.


Tan Taşçı, ‘Bi’ Başka Ayrıldık’ın ilk olarak CatWork versiyonunu yayımlarken, şimdi de akustik/Başkanlar Orkestrası versiyonunu müzikseverlerin beğenisine sunuyor. 


Bir yandan çıkaracağı yeni albümü için stüdyoda çalışan Tan Taşçı, bir yandan da aralıksız bir şekilde konserlerine devam ediyor. Tan Taşçı konserlerinin yanı sıra 90’lar konseptiyle de sahneye çıkan sanatçı, yorumuyla büyük ilgi görüyor.


Tan Taşçı’nın yeni teklisi ‘Bi’ Başka Ayrıldık’ın Akustik/Başkanlar Orkestrası versiyonu radyolar ve tüm dijital platformlarda tctvl markasıyla yayında.  

12.05.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM