Elif Karlı 'Şimdi' Geri Döndü

Elif Karlı 'Şimdi' Geri Döndü

Türk popunun sevilen ismi Elif Karlı, 15 yıl aradan sonra çıkartacağı ‘Şimdi’ isimli maxi single’yla muhteşem bir geri dönüş yapıyor. Albüm, POLL Production  etiketiyle başta fizy ve YouTube olmak üzere tüm platformlarda yerini alacak.


Başarılı sanatçı geçtiğimiz günlerde ise albümün çıkış şarkısı ‘Herru Merru’ya Seyrantepe’deki Midas Stüdyoları’nda Kemal Başbuğ yönetmenliğinde bir klip çekti. 15 yıl aradan sonra müzik sektörüne üç şarkılık bir albümle geri dönen sanatçı, bu süre içerisinde müzikten hiç kopmadığını ve sahnelerinin sürekli devam ettiğini belirtti.


Albüm yapmadığı süre içerisinde sansasyonel bir hayatı olmadığı için magazinden uzak kaldığını ifade eden Elif Karlı, ‘Çok büyük hırslarım olmadı. O dönemde iki çocuğum ve evliliğim ön plana çıktı. Hiç bir zaman ileriyi planlayan bir kadın olmadım ama bu çocuklar büyüdüğü zaman onlara saygı duyacakları bir anne, saygı duyacakları bir aileyi pratikte öğretmeye çalıştım. Evliliğimi oturttum, çocuklarım büyüdü ve öncelikle göğsümü gere gere bunu anlatmak istedim. Neden şimdi derseniz, çünkü şimdi çok rahatım. Artık olgun bir kadınım. Dünya starları da böyle, çocuklarıyla el ele dolaşıp, görünüyorlar. Belki de bu yüzden sanat dünyasında saygı duyulan birkaç isimden biri olduğumu düşünüyorum. Şimdi sadece görüyorum, yaşıtlarım yeni doğum yapıyorken, ben şimdi rahatım. Kendimi hazır hissediyorum ve albümün adı da olduğu gibi ‘Şimdi’ diyorum’ dedi.


İddialı bir proje yaptığını anlatan sanatçı, ‘İlk defa inandım. Bütün çevreme teslim ettim kendimi. İyi bir ekip kurma çabasındaydım. Ağustostan beri bunu düşünüyordum ve şimdi hırslıyım. 40’tan sonra büyük bir hırs oluştu içimde. Belki 10 sene daha bu sesle ve vücut direncimle sahne yapabilirim. Konservatuvar mezunu olmama rağmen yeniden şan ve ses eğitimleri aldım bu albüm için. Hırstan ziyade istekliyim. Mesela herkes bu albümü bilsin, herkes sahnemi bilsin istiyorum. 1.60 boyunda bir kadınım ama sahnede çok devleşenlerdenim. Sahnemde insanları büyüleyebiliyorum’ şeklinde konuştu.  


23.04.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM