Çağlayan Topaloğlu'nun Son 'NUMARA'sı

Çağlayan Topaloğlu'nun Son 'NUMARA'sı

Çağlayan Topaloğlu'nun yeni ‘Numara’sı herkesin dilinde... Müzik ile yolculuğunda 10. Yılını dolduran Çağlayan Topaloğlu, kariyerinin 4. çıkış şarkısı ‘NUMARA’yı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.


Hadise, Demet Akalın, Aleyna Tilki gibi iddialı ve popüler şarkıcıların birçok hitine imza atan Gökhan Şahin'in kaleminden çıkan ‘Numara’, yılın hiti olmaya aday bir şarkı olarak yorumlanıyor. Pek çok ünlü ismin ‘Numara’ şarkısı için kapısını çaldığı Gökhan Şahin; şarkısını Çağlayan Topaloglu'na yakıştırdı. Bestesi ve aranjesi Osman Çetin tarafından yapılan şarkı bir yıl süren titiz bir projenin ürünü olarak geçtiğimiz günlerde kliplendi.    


Usta yönetmen Kemal Başbuğ tarafından Haydarpaşa Gümrük Limanı'nda çekilen klipte 90 kişilik kalabalık bir ekip görev aldı. 100.000 lira gibi yüksek bir bütçe ile çekilen video klipte, Topaloğlu'na birbirinden farklı 17 adet Murat 124'ler ve dansçılar eşlik etti. Farklı soundu ile dikkat çeken ‘Numara’ şarkısının sözleri ise sosyal medyanın hayatımıza soktuğu sözcüklere esprili ve eğlenceli bir dille göndermeler yapıyor. 


DMC etiketiyle piyasaya çıkan yeni single çalışması ‘NUMARA’ için yorum yapan Çağlayan Topaloğlu; ‘Herkes konuşacak, 10 Numara bir iş oldu’ diyor.  


19.05.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM