Soner Arıca 'Seviyorum' Diyor

Soner Arıca 'Seviyorum' Diyor

Pop müziğin başarılı ismi Soner Arıca, Haziran ayının ilk günlerinde yayınlayacağı single’ının hazırlıklarını sürdürürken, YouTube kanalı Soner Arıca Official için de farklı dönemlerde seslendirdiği 8 şarkının ve ilk defa okuduğu 2 şarkının yer aldığı akustik bir proje hazırladı.


Akustik konser havasında hayata geçirilen ‘Soner Arıca Acoustic Vol 1’ isimli projede; ‘Seviyorum’, ‘Bir Yanım Gitti’, ‘Yenilirsem Yenileyim’, ‘Razıydım’, ‘Bitmeyen Sevda’, ‘Aşkın Saniyesi’, ‘Deniz Gözlüm’, ‘Yeniden Tanışalım’, ‘Derbeder’, ‘Gidiyorum’ isimli şarkılar yer alıyor. 


Soner Arıca 'Seviyorum' Diyor 


Düzenlemeleri İzzet Aksoy tarafından yapılan şarkıların her biri Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde, akustik konser tadında kliplendirildi. Kayıtlar sırasında Soner Arıca’ya, özel orkestrası eşlik etti.


Kısa sürede gördüğü ilgi sebebiyle ‘Soner Arıca Acoustic Vol 1’ de yer alan şarkıları tüm yasal dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturan sanatçı, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine ilk olarak; 24 yıl önce ‘En Güzel Serüven’ isimli albümünde seslendirdiği, sözleri kendine, müziği Sezgin Gezgin’e ait olan ‘Seviyorum’ şarkısını ve video klibini müzikseverlerle buluşturdu.  


31.05.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM