Burak'ın Dinleyeni Şaşırtacak İlk Teklisi 'Sen Diye Delirdim'

Burak'ın Dinleyeni Şaşırtacak İlk Teklisi 'Sen Diye Delirdim'

Alışılagelmiş kalıpların dışında, dinleyicinin hemen ayırt edeceği stili ve sahip olduğu özgün tarzı ile Burak, ilk single’ı ‘Sen Diye Delirdim’i Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.


Burak’ın yalnızlık acısı çektiği bir dönemde yazdığı ‘Sen Diye Delirdim’ yapısında dans ve biraz reggae ritimleri barındırıyor.


Sözü ve müziği Burak’a ait olan ‘Sen Diye Delirdim' in düzenlemesi, kayıt ve mix aşamaları Onur Betin tarafından, Onur Betin Studio'da bir ayda tamamlandı. Şarkının mastering çalışması, Londra’da Abbey Road Studio'nun deneyimli mastering mühendisi Miles Showell yaptı.


Yönetmenliğini Mustafa Özen’in üstlendiği şarkının video klibi Honeybee Stüdyoları’nda 20 saat süren bir çalışmayla tamamlandı. Klipte kullanılan kostüm tasarımları deneyimli modacılar Hakan Akkaya, Hatice Gökçe ve Hasan Koca’ya ait.


Burak, müzikseverlerin beğenisine sunduğu ilk şarkısı ve gelecek hayalleri için; ‘Aslında en büyük idealim, kendi şarkılarımda oluşan bir albüm hazırlamak. Kendi hikayelerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Şu ana kadar üç dört albüm yapacak kadar şarkı yazdım. Yazamaya da devam ediyorum. ‘Sen Diye Delirdim’ bu benim ilk tanışmam. Çok heyecanlıyım.’ dedi.  


26.05.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM