Sinan Yıldırım – Biraz Sen Biraz Ben (Arı Yapım – 2018)

Sinan Yıldırım – Biraz Sen Biraz Ben (Arı Yapım – 2018)

 Yıldız Tilbe şarkısı “Aşk Bir Kahkaha” yı sosyal medyada yayınlayarak adını duyuran Sinan Yıldırım ilk albümünde romantik bir tarzla karşımıza çıkıyor. Albümde yedi şarkı ve bir remix yer alıyor.


Albüme adını veren “Biraz sen biraz ben” dikkat çekebilen bir şarkı. Yorumculuğunda hafif bir ağlak ve Arabesk bir tını da içeren Sinan Yıldırım’ı bu tarzı daha romantik kılıyor. Özellikle “Elveda” adlı şarkısında bu özelliğini gösteriyor.

“Kedi” adlı şarkı güzel bir şarkı olmuş ama çok ticari bir düzenleme yapılmış buda şarkıya hakkını verememiş, gerçeği şarkının orta bölümünden sonra şarkı coşuyor ama keşke o zurnayı koymasalardı. 

Yıldız Tilbe’nin sevilen hitlerinden biri olan “Aşk Bir Kahkaha”yı da albümünde seslendiren Sinan Yıldırım, bu şarkıyı başarılı bir şekilde coverlamış. Şarkı bir kadın şarkısı olmasına rağmen tizlere de başarı ile çıkan yorumcu şarkıya cool bir hava katmış. 

Yeni bir ses olması ve albümde ticari donelerin az olması Sinan Yıldırım’ın işini zorlayacak,  ancak yine de başlangıç için fena olmayan bir tecrübe diyebiliriz bu albüm için.

Albümde Yer Alan Şarkılar:

1.Biraz sen biraz ben

Söz ve Müzik: Murat Sağır

2.Elveda

Söz ve Müzik: Nezih Üçler

3. Kedi

Söz ve Müzik: Cem Çınar

4. Es

Söz ve Müzik: Ümit Köse

5. Aşk bir kahkaha

Söz: Yıldız Tilbe - Müzik: Yıldız Tilbe , Ali Osman Erbaşı

6. Eyvahlar olsun

Söz ve Müzik: Hande Ünsal

7. Biraz sen biraz ben (Remix)

Söz ve Müzik: Murat Sağır

8. İhtiyacım var

Söz ve Müzik: Şerif Kayran 

 

30.05.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM