Ebru Aydın, 10 Yıl Aradan Sonra 'Bipolar' ile Döndü

Ebru Aydın, 10 Yıl Aradan Sonra 'Bipolar' ile Döndü

Uzun bir aradan sonra yeni teklisi ‘Bipolar’ı müzikseverlerin beğenisine sunan Ebru Aydın, şarkısının klibini de Kıbrıs’ta çekti. Genco Arı ile birlikte yaptığı şarkısıyla, psikolojide ‘sık ve kontrolsüz duygu durum bozukluğu’ olarak tasvir edilen bipolarlığı ilk defa bir şarkıya konu eden Ebru Aydın, önümüzdeki günlerde çok konuşulacak.


Ebru Aydın, ‘Ebru Aydın Bipolar featuring Genco Arı’ adlı single albümü ile on yıl aradan sonra yeniden müzikseverlerle buluşuyor.


Dört yıl Tarkan’ın, ardından Zerrin Özer’in vokalistliğini yaparak müzik dünyasına adım atan Ebru Aydın, ilk albümü ‘Son Verdim’i 1998’de, ikinci albümü ‘Müsaadenizle’ yi ise 2008 yılında çıkarmıştı. 1991’den beri profesyonel müzik hayatını devam ettiren şarkıcı, cazdan pop müziğe uzanan geniş yelpazesini de yıllardır sahne çalışmalarıyla müzikseverlerle buluşturmuştu.


Yeni teklisi ‘Bipolar’ için ünlü iletişimci Özgür Aras'ın prodüktörlüğünde harekete geçen Ebru Aydın; söz, müzik ve düzenlemede Genco Arı’nın imzasını taşıyan şarkısını ‘Ebru Aydın Bipolar featuring Genco Arı’ ismiyle çıkardı.


Şarkının klibi Kuzey Kıbrıs’da Çağrı Beyaz yönetiminde çekildi. Çok eğlenceli geçen klip çekimlerinde Ebru Aydın’a ayrı ayrı meslek gruplarından 10 kadın eşlik etti.


Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs sahnelerinde performans sergileyen ve halen Kıbrıs’ta yaşamını sürdüren Ebru Aydın, yaz aylarında sevenleriyle yapacağı beach turnesi ile buluşacak.  


15.07.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM