Tarık Sezer Orkestrası'ndan İlk Single: 'Yalanların Efendisi'

Tarık Sezer Orkestrası'ndan İlk Single: 'Yalanların Efendisi'

Kariyerinin 40. yılında genç müzisyenlere isimlerini duyurma fırsatı sunan Tarık Sezer, projenin ilk single’ı olan Tarık Sezer Orkestrası feat Tuğba Tufantepe ‘Yalanların Efendisi’ni müzikseverlerin beğenisine sundu.


Oryantal esintilerle dünya soundunun buluştuğu ‘Yalanların Efendisi’nin söz ve müziğinde Pınar Çubukçu’nun, düzenlemesinde Mustafa Nuri Haybat’ın imzası var. Şarkının mix ve mastering’i Arıkan Sırakaya’ya ait.


Moda tasarımını Yelda Aslan’ın üstlendiği projede Tarık Sezer Orkestrası; özgün tarzı ve kostümleriyle de şarkısı kadar fark yaratıyor.


Tarık Sezer Orkestrası'ndan İlk Single: 'Yalanların Efendisi'


‘Yalanların Efendisi’nin video klibi; Teoman Topçu’nun yönetmenliğinde, Kazdağları, Yeşilyurt Köyü ve Küçükkuyu Çetmi Han Otel’de çekildi. Sinema filmi tadında çekilen klipte Tarık Sezer Orkestrası’nın tüm üyeleri oyuncu olarak rol alarak, bir ilke imza attılar. Video klibin sürprizi ise oyuncu Atilla Saral oldu. Tarık Sezer ile kamera karşısına geçen Atilla Saral, klipte Yapımcı rolünü üstlendi.


Tarık Sezer Orkestrası feat Tuğba Tufantepe ‘Yalanların Efendisi” single’ı Tarık Sezer Prodüksiyon etiketi ile tüm yasal dijital platformlardaki yerini aldı.  


04.08.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM