Murat Başaran: “Henüz Best Of’a Zaman Var”

Murat Başaran: “Henüz Best Of’a Zaman Var”

 Murat Başaran üç şarkılık “Gizli Saklım” adlı maxi single albümü ile Michael Kuyucu’nun program konuğu oldu. 2017 yılında yayınladığı “Ya Ya Ya” adlı teklisinden aldığı geri bildirimden memnun olduğunu söyleyen Murat Başaran, bu albümünün çıkış şarkısı “Manyak Severim” ile bir farklılık yarattığını düşündüğünü söyledi. Akdeniz ruhu taşıyan insanların sevdiklerinde çok yoğun sevdiklerini söyleyen Murat Başaran bu şarkısında bunu dile getirmek istediğini söyledi.


Murat Başaran: “Henüz Best Of’a Zaman Var”


Albümünde yer alan “Gizli Saklım” adlı şarkısının sözlerini Ahmet Selçuk İlkan’ın yazdığını söyleyen Murat Başaran, “Ahmet Selçuk İlkan ile çok yoğun çalıştık, sonunda benden bıktı” diyerek bu albümünde çok titiz çalıştığını vurguladı. Bundan sonraki dönemlerde tıpkı eskisi gibi romantik besteler üretmeye ve yayınlamaya devam edeceğini söyleyen Murat Başaran, Michael Kuyucu’ya müzik dünyasındaki 18. Yılını doldurduğunu ama henüz bir best of albüm yapmayı düşünmediğini söyledi.

Murat Başaran programda gitarıyla “Yok Canımın İçi” – “Gizli Saklım” ve “Seni Üzerler” adlı şarkıların akustik performansını sundu.

27.06.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM