Bahadır Tatlıöz, Hareketli Şarkısı 'Yangınlar Var'ı Kliplendirdi

Bahadır Tatlıöz, Hareketli Şarkısı 'Yangınlar Var'ı Kliplendirdi

Listelerde üst sıralarda yer alan teklileri ve son albümü 'Su Yolunu Bulur' ile gün geçtikçe başarı çıtasını yükselten söz yazarı, besteci, aranjör Bahadır Tatlıöz, albümün ikinci video klibini 'Yangınlar Var' isimli hareketli şarkısına çekti. 


Müzisyen kimliğinin yanı sıra kliplerini de kendi yöneten sanatçı, 'Yangınlar Var' şarkısının klibinin de yönetmen koltuğunda oturan isim. 


Tam bir yaz şarkısı olan ‘Yangınlar Var’ın klibinde enerjiyi yükselten ve herkesin yüzünde tebessüm bırakacak bir çalışmaya imza atan sanatçı, çekimleri yaklaşık 16 saatte tamamladı. 


Bahadır Tatlıöz'ün yakın dostları Aydın Kurtoğlu ve Gökhan Tevek klipte rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı.


Klip çekimlerini Silivri'de gerçekleştiren sanatçı, uzayan çekim saatlerine rağmen klipte hem oynadı, hem klibi yönetti hem de bitmeyen enerjisi ile tüm ekibin motivasyon kaynağı oldu.


 


'Gülümse' mottosu ile yola çıkan Tatlıöz; klipte kullandığı renkler ve objelerle yazı tam anlamıyla izleyiciye hissettirirken, klibin bir kısmında işaret diliyle sanatçıya eşlik eden çevirmen kullandı ve bu konudaki hassasiyetine hayran bıraktı.  


06.10.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM