Kürşat Zengin'den Yazın Yeni Hiti: 'Kalbim'

Kürşat Zengin'den Yazın Yeni Hiti: 'Kalbim'

Kürşat Zengin’in Dark’n Dark Music etiketiyle çıkan yeni teklisi ‘Kalbim’ dijital platformlarda yayımlandı.


Söz ve bestesi kendisine ait pek çok şarkıya imza atan ve renkli kişiliğiyle dikkat çeken Kürşat Zengin, diğer şarkılarında olduğu gibi yine hayranlarının kalbinde taht kurmaya hazırlanıyor.


‘Kalbim’ isimli şarkının söz ve müziği Umut Timur’a, düzenlemesi Joost Jellama’ya ait. Şarkının video klibi ise; İlay Alpgiray tarafından 70 kişilik profesyonel bir ekiple çekildi. Hem müzikal hem de görsel açıdan oldukça dikkat çeken klip kulağa olduğu kadar göze de hitap ediyor.


Kürşat Zengin'den Yazın Yeni Hiti: 'Kalbim' 


Sektörün birçok ünlü müzisyenlerinden tam not alan Kürşat Zengin, aranjörlüğünü Mustafa Ceceli’nin yaptığı ilk çalışması ‘Kalp Yolu’ şarkısıyla müzik dünyasında oldukça beğeni topladı. Ünlü sanatçı Sibel Can ‘Kalp Yolu’ şarkısını 2018’de çıkan son albümünde seslendirdi.


Kürşat Zengin, ikinci çalışması ‘Mutlak Bir Aşk’ ile hayran kitlesini günden güne artırmaya devam eden başarılı sanatçılardan. Söz ve müziği Hüseyin Boncuk’a ait olan ‘Mutlak Bir Aşk’ çalışmasının düzenlemesi ise Okan Akı’ya ait. Single,15 Ağustos 2017’de DMC’den çıktı. 


Sporcu bir kişiliğe de sahip olan Kürşat Zengin, 4 yıllık profesyonel boks hayatını bir kaza sonucunda bırakmak zorunda kaldı. 11 Haziran 1989 doğumlu sanatçı, Belçika’nın sayılı kolejlerinden birinden mezun. Muhasebe bölümünü bitiren sanatçının bir başka özelliği ise Almanca, Flemenkçe, Fransızca ve İngilizce olmak üzere 4 yabancı dil biliyor olması.  


23.07.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM