Sezen Aksu Şarkıları Ayhan Günyıl’ın Gitarıyla Buluştu

Sezen Aksu Şarkıları Ayhan Günyıl’ın Gitarıyla Buluştu

20 yılı aşkın süredir Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, Tarkan, Yaşar, Deniz Seki gibi bir çok ünlü sanatçının orkestrasında yer alan ve gitarının eşsiz tınısıyla 500’den fazla albüm ve sayısız konsere eşlik eden Ayhan Günyıl, bSezen Aksu’nun İstanbul İstanbul Olalı, Perişanım Şimdi, Kaybolan Yıllar, Keskin Bıçak, Hata, Seni Kimler Aldı, Küçüğüm, Masum Değiliz, Biliyorsun ve Tükeneceğiz gibi klasikleşen şarkılarının yeniden yorumlandığı “Sezen Şarkıları” albümünü müzik marketlere sundu. 


Sezen Aksu Şarkıları Ayhan Günyıl’ın Gitarıyla Buluştu


Prodüktörlüğünü Ercan Saatçi’nin yaptığı albüm, Erdem Sökmen, Erdinç Şenyaylar, Eylem Pelit, Alp Ersönmez, Ceyhun Çelikten ve Eyüp Hamiş gibi bir çok ünlü müzisyenin de katkıları ile yıllardır keyifle dinlenen eserlere bambaşka bir tat getiriyor.

Usta görüntü yönetmeni Varol Şahin tarafından, Ercan Saatçi’nin genel yönetmenliğinde kliplendirilen parçalar, “Rec by Saatchi” YouTube kanalında izleyiciler ile buluşuyor. Ayhan Günyıl “Sezen Şarkıları” albümü, tüm müzik marketler ve dijital platformlarda yerini alıyor.

06.10.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM