Ayşen 'Bunlar Var Ya' ile Geri Dönüyor

Ayşen 'Bunlar Var Ya' ile Geri Dönüyor

‘Nerdesin’ şarkısıyla 90'lı yıllara damgasını vuran başarılı sanatçı Ayşen, uzun bir aradan sonra hayranlarının yoğun isteği üzerine ‘Bunlar Var Ya’ adlı teklisiyle müzik dünyasına yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. Son dönemlerde eşi Kemal Şimşekyay ile yaptığı şarkılarını Demet Akalın, Murat Boz, Ece Seçkin, Ebru Gündeş gibi isimlerin seslendirmesinden gayet memnun olduğunu belirten Ayşen, yeni şarkısı için tam 3 ay boyunca stüdyoda hazırlık yaptı.


DMC etiketiyle çıkacak olan; sözleri kendisine, müziği ise eşi Kemal Şimşekyay’a ait ‘Bunlar Var Ya’ adlı yeni şarkısının düzenlemesi Volga Tamöz'e, klip yönetmenliği ise Erdi Sevinç'e ait. Video klibinin ve teklisinin fotoğraf çekimlerinde sanatçının stylingini yakın arkadaşları olan popçu Zeynep Mansur ve Nazlı üstlendi. 


Uzun bir aranın ardından yeniden müzik dünyasına geri dönmek için sabırsızlanan Ayşen, aynı zamanda çifte heyecan yaşıyor. Bir yandan kendi projesi çıkmak üzereyken, bu yaz yayınlanacak İrem Derici, Demet Akalın ve Ece Seçkin'in şarkıları da yine Ayşen imzası taşıyor.

06.10.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM