Ufuk Beydemir, İkinci Klibini 'Yüreğimdesin' Şarkısına Çekti

Ufuk Beydemir, İkinci Klibini 'Yüreğimdesin' Şarkısına Çekti

Türkçe rock müziğin genç ve yetenekli ismi Ufuk Beydemir, hızla yükselişe geçen ‘Sevda Gibi’ albümünden art arda yeni kliplerle dinleyicilerini selamlamaya devam ediyor.


Ufuk Beydemir, tüm dijital platformlarda beğeni toplayan ve Erkenci Kuş dizisinde yayınlanmasının ardından sosyal medyada yeniden büyük yankı uyandıran çıkış şarkısı ‘Ay Tenli Kadın’dan sonra, en çok ilgi gören ‘Yüreğimdesin’ adlı şarkısına bu yaz yepyeni bir klip çekti.


Söz, müzik ve düzenlemesi Ufuk Beydemir'e ait olan, hit olmaya aday son dönemin en iddialı şarkılarından ‘Yüreğimdesin’in klip çekimi, İstanbul’un Beykoz ilçesi ve Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde gerçekleştirildi ve klibin yönetmenliğini Murat Özfilizler üstlendi. 


Ufuk Beydemir’in ‘Yüreğimdesin’ video klibinde çaresiz bir aşk içinde sürüklenen, bu döngüden bir türlü kurtulamayan ve farklı dünyalara, farklı kapılar açabilmek için amansız bir mücadele veren genç bir adamın hikayesi anlatılıyor.


Klipte kendisinin yanı sıra Ufuk Beydemir’e, albüm kayıtlarında ve konserlerde birlikte sahne aldığı müzisyen arkadaşları da eşlik etti. Klipte yönetmen yardımcısı ve sanat yönetmeni Berna Özfilizler, görüntü yönetmeni Ahmet Cihan Demircan ve arka planda da 8 kişilik usta bir ekip iki gün süren çekimlerde büyük bir özveriyle çalıştı.


ZOOM Müzik etiketiyle yayınlanan ‘Sevda Gibi’ albümünün ‘Yüreğimdesin’ şarkısına çekilen ikinci video klibi, tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.    


01.09.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM