Gökhan Türkmen, Yeni Yaşına Sahnede Girdi

Gökhan Türkmen, Yeni Yaşına Sahnede Girdi

Her kesimden dinleyicinin severek takip ettiği ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam Kadıköy Dorock XL Sahnesi’nde Anadolu Yakası dinleyicileri ile buluştu.


Sevilen şarkılarının yanı sıra pop, caz, funk ve rock soundlarında hazırladığı mashup’ları güçlü orkestrası ve kendine has tarzı ile seslendiren sanatçıya, mekanı dolduran yaklaşık 1000 kişi hep bir ağızdan eşlik etti.


Gökhan Türkmen, Yeni Yaşına Sahnede Girdi


Gece yarısından sonra 1 Eylül doğum günü olan sanatçı, yeni yaşına sahnede girerek dillerden düşmeyen şarkıları eşliğinde izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.


Sahnede ekibinin sürpriz doğum günü pastasıyla karşılaşan Gökhan Türkmen, dilek tutarak yeni yaşını kutladı.


Gökhan Türkmen, Yeni Yaşına Sahnede Girdi


Gökhan Türkmen, doğum günü tezahüratı yapan hayranlarına duygularını: ‘Çok teşekkür ederim ve çok mutlu oldum. Yeni yaşımı sizlerle kutlamak çok büyük şeref, çok büyük onur. Burada olduğunuz için çok sağolun. O zaman devam edelim ve bu şarkı bana gelsin.’ Sözleriyle ifade ederek sevilen şarkısı ‘Taş’ı seslendirdi.


Gökhan Türkmen, konserlerine 7 Eylül If Performance Hall Ataşehir, 8 Eylül’de Hayal Kahvesi Florya, 14 Eylül’de Jolly Joker Vadistanbul, 15 Eylül’de Sold Out Performance Hall İzmir, 21 Eylül’de Jolly Joker Ankara ve 28 Eylül’de Jolly Joker Antalya, 29 Eylül’de Diyarbakır Kongre Merkezi’nde devam edecek.

22.09.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM