Gökhan Türkmen Yine Sıra Dışı Bir Projeyle Dinleyicilerle Buluştu

Gökhan Türkmen Yine Sıra Dışı Bir Projeyle Dinleyicilerle Buluştu

Farklılığı ve kendine has tarzlarda yaptığı işlerle her projesinde kendini yenileyen Gökhan Türkmen, bu defa dinleyicilerini duyular arası yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. 


Gökhan Türkmen, yeni projesi ‘Synesthesia’ ismini verdiği maxi single'ında ‘Dene’ ve ‘Seviyorum Sevmiyorum’ şarkılarını cover'layarak yenilikçi bir projeyi daha dinleyicileriyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.


Tüm düzenlemesini GT Band ile gerçekleştiren Gökhan Türkmen, farklı aranjesi ile bambaşka bir projeye  imza atıyor. 


‘Sineztezi Konsepti’ duyular arası yolculuk olarak adlandırılan bir kavram ve duyuların birbirine karışarak anlam kazandığı bir çalışma olarak tanımlanmakta. Bu konsepte uygun olan projesinde sevenlerini fazlasıyla heyecanlandıracak olan sanatçı dinleyenlerine hem uzun hem duygusal hem de daha önce hissetmedikleri duyularla keyifli bir müzik yolculuğuna çıkaracak.


Farklı ve denenmemişi hayata geçirmeyi seven yönüyle de ön planda olan başarılı sanatçı bir kez daha kendisine hayran bırakacak.


Gökhan Türkmen'in ‘Synesthesia’ ismini verdiği projesi GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.


Konserlerine tüm hızıyla devam eden sanatçı; 22 Eylül Göl Festivali Burdur'da, 28 Eylül Jolly Joker Antalya'da, 29 Eylül Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi Diyarbakır'da sahne alacak.

10.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM