Jale'den Efkara Davet: 'El İnsaf'

Jale'den Efkara Davet: 'El İnsaf'

Aşkta uslanmayanlar, aşkta her defasında yanılanlar ama aşktan da hiç vazgeçmeyenler bu kış Türk Pop Müziği'nin en özel seslerinden Jale'nin yeni single çalışması ‘El İnsaf’ ile efkar dağıtacak. Yorumunu özleyenlerin beklentilerine sessiz kalamayan ünlü yorumcu Jale, yeni şarkısı ‘El İnsaf’ ile hem hüzünlendirecek hem de giden sevgiliye sitem dolu sözlerle seslenecek.


Türk Pop Müziği alanında yaptığı birçok çalışma ile geçmişten günümüze dinleyenlerin gönlünde ayrı bir yeri olan ünlü yorumcu Jale, ‘El İnsaf’ isimli yeni teklisi ile digital platformlarda yerini aldı. Sözü ve müziği Sadettin Dayıoğlu'na ait olan şarkı Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren prodüktörlüğünde dinleyicilerle buluşuyor. Düzenlemede Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası taşıyan ve Blue-Kit Stüdyoları’nda kaydedilen şarkının mix ve masteringi Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Fotoğraflarını Ufuk Eral’ın çektiği single çalışmasının Gökhan Özdemir yönetmenliğinde Kırklareli Cehennem Şelaleleri’nin olağanüstü doğa güzelliğinde çekilen klibi Ossi Müzik youtube kanalında ve TV’lerde gösterimde.


Kendine has yorumu ve birbirinden duygulu şarkıları ile sevenlerini daima büyüleyen Jale bu kış giden sevgilinin arkasından efkar dağıtmak isteyenlere, aşkta kaybedenlere ve aşktan bir türlü ders çıkaramayanlara hep bir ağızdan ‘El İnsaf’ dedirtecek!

10.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM