Akın İshakoğlu 'Pardon' İsimli Teklisi ile Karşınızda

Akın İshakoğlu 'Pardon' İsimli Teklisi ile Karşınızda

Pop müzik Dünyasına yeni bir ses, yeni bir soluk olan Akın İshakoğlu’nun söz ve müziği kendisine ait olan ‘Pardon’ isimli tekli çalışması Kemal Aslan Arena Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.


Müzik hayatına 2000’li yıllarda TV müzik kanallarında sunucu ve hemen ardından ise üyeli spor kulüpleri, oteller ve lansman gecelerinde kendi kurduğu gurubu olan Mavi Kedi’nin solisti olarak başlayan Akın İshakoğlu, uzun süredir üzerinde çalıştığı profesyonel stüdyo çalışması olan ‘Pardon’ isimli şarkı dinleyicilerinden de tam not almaktadır.


Akın İshakoğlu 'Pardon' İsimli Teklisi ile Karşınızda


Söz ve müziği Akın İshakoğlu, düzenleme Eyüp Gündüz, klip yönetmenliği Ferhat Kılıç tarafından gerçekleştirilen Videonun Styling çalışması ise Akın İshakoğlu tarafından tasarlanmıştır. Oldukça renkli ve dikkat çekici sahnelerin yer aldığı video çalışması İstanbul İmaj Platoları’nda tamamlanmıştır.


Akın İshakoğlu 'Pardon' İsimli Teklisi ile Karşınızda


‘Pardon’ günümüz sound ve enerjisi ile kendinden söz ettirmekte olup, ayrıca 90’lı yıllar şarkılarına oldukça hakim olan Akın İshakoğlu, sahne performanslarında 90’lı yıllar şarkılarını modernize ederek canlı seslendirirken, akustik anlamda da performansı dinleyicileri tarafından taktir görmektedir. Akın, şuan kendine ait olan çalışmalara stüdyo ortamında devam ederken, yeni şarkılarını ise önümüzdeki aylarda kliplendirerek dinleyicileri ile paylaşacağının heyecanını dile getirmektedir.  


27.10.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM