Türkü Akbayram'ı Müzikseverlerle Buluşturan İlk Single: 'Hiçbiri'

Türkü Akbayram'ı Müzikseverlerle Buluşturan İlk Single: 'Hiçbiri'

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan ‘Hiçbiri’ adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı. Sözü, müziği ve düzenlemesi Eflatun’a ait ‘Hiçbiri’nin mix’ini Özer Yener, mastering’ini ise Emre Kıral yaptı.


 


‘Müziğin, hayatıma doğduğu andan itibaren girmesinden dolayı şarkı söylemek en büyük tutkum’ diyen Türkü Akbayram, tarzını tek bir türle sınırlamadan özgürce üretimler sergilemek için ikinci şarkısının hazırlıklarına şimdiden başladı.


 


Türkü Akbayram'ı Müzikseverlerle Buluşturan İlk Single: 'Hiçbiri'


Derhan Okay ve Irmak Unutmazbaş yönetmenliğinde Kıyıköy’de 30 kişilik bir ekiple çekimleri yapılan klip, 16 saat süren çalışmalar sonunda tamamlandı. Klipte ayrıca şarkının sahibi Eflatun da rol aldı. Giden sevgilinin geri dönmesinin anlatıldığı klip, izleyenlere görsel olarak romantik bir atmosfer sunuyor.


 


Türkü Akbayram, 21 Kasım 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokuldan sonra eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü'nde devam etti. Konservatuar sonrası babası Edip Akbayram'ın sahnesinde çalışmaya başladı ve hala vokalistliğine devam ediyor.  


10.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM