Alev & Kaan Kurmuş İkilisinin Tekli Çalışması: 'Bir İhtimal Daha Var'

Alev & Kaan Kurmuş İkilisinin Tekli Çalışması: 'Bir İhtimal Daha Var'

Pek çok ünlü sanatçıyla çalışan aranjör Kaan Kurmuş ve eşi Alev Kurmuş Türk Sanat Müziğini 25 yaş altı genç kuşağa dinletmeye yönelik ilgi çekici bir çalışmaya imza attılar. Osman Nihat Akın’ın unutulmaz eseri ‘Bir ihtimal daha var’ bu güzel çalışmanın ilk meyvesi.


Türkiye’nin en büyük Türk sanat müziği arşiv projesini (1100 eser) yakın bir zamanda bitiren çift, Türk sanat müziğinin asla kaybedilmemesi gereken bir hazine olduğu ve bugünün dinamiklerine entegre ederek gençlere sevdirmenin peşine düşeceklerini söylüyorlar.


Düzenlemesinden, klibine, çekiminden, montajına her aşamasında yine çiftin ve kendi şirketleri olan Orgone Media Production’un adını gördüğümüz bu projenin devamı gelecek.


İş nedeniyle bir süredir Hollanda’da yaşayan Alev ve Kaan Kurmuş çifti klip çekimlerinin büyük bir kısmını Hollanda’da, son sahnelerini ise Türkiye’de tamamladı.


Anne ve babasının hayatlarından hayali kesitler izleyen bir çocuğun, babasının yolladığı kelebeği takip ederek anne babasına kavuşmasını konu alan bu klipte Onlar Vuslat’ı, birbirine aşık iki insanın evlatlarına kavuşması olarak tanımlamak istediler.


Dillerden düşmeyen, yıllara meydan okuyan, dinledikçe güzelleşen bu eser şimdi yepyeni tarzı ve yorumu ile DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.  


10.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM