Rap Müziğe Bir 'Nefes'

Rap Müziğe Bir 'Nefes'

Güçlü kalemiyle rap müzik dünyasında başarılı bir kariyeri olan Hayki, Sony Music Türkiye & Basemode Records etiketiyle geçtiğimiz ay yayımlanan yeni albümü ‘OL’un 2. video klibi ile karşınızda.


İlk klibini albüm ile aynı adı taşıyan ‘OL’ şarkısına çeken ve büyük beğeni toplayan Hayki, 2. video klip için albümün en güçlü şarkılarından ‘Nefes’i seçti. Sözü Hayki, bestesi Hayki ve Mato ortaklığında olan ‘Nefes’ şarkısının aranjesi ise başarılı aranjör Cenk Çelik imzası taşımaktadır. Yönetmen koltuğunda Cenan Çelik’in oturduğu video klibin çekimleri ise Ümraniye’deki Plato’da gerçekleşti.


Yeni albümü için ‘dinleyicilerime iyi ve güçlü hissetirmek istedim, onlar için başlarını döndürecek kafiyeler yazdım’ diyen Hayki, dinleyicilerine sokak yaşantısını, halk edebiyatını, kendi iç dünyasını ve mücadelesini, bir yandan da çevresini ve ütopyasını anlatırken yaşadığı  coğrafyadan ilham aldığını belirtiyor.


Sanatsal dokunuşlarla, izleyenleri kendisine hayran bıraktıracak Hayki’nin yeni video klibi ‘Nefes’ şimdi Basemode Records YouTube kanalında sizlerle!  


14.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM