Burcu Arı ve Genco Arı İş Birliğiyle 'Küçüğüm' Yayında

Burcu Arı ve Genco Arı İş Birliğiyle 'Küçüğüm' Yayında

20 yılın üzerindeki sahne kariyeri ve sayısız müzik çalışmaları ile tanıdığımız, cazdan Halk Müziğine kadar uzanabilen güçlü sesi ile akıllarda iz bırakan Burcu Arı, sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ‘Küçüğüm’ ile müzikseverlere yeniden merhaba diyor!


Düzenlemesini ‘Müziğin Dahi Çocuğu’ Genco Arı’nın yaptığı ‘Küçüğüm’, Burcu Arı’nın sesi ile bambaşka bir tını ile müzikseverlerle buluşuyor. Single çalışmasının prodüktörlüğünü de yürüten Genco Arı, ‘Sezen Aksu bestesi ve yorumu ile Uzay Heparı dehasının birleştiği bu parçayı seçmek aslında biraz riskliydi. Çünkü insanların alışık olduğu, duymak isteyeceği sesler var içinde. Parçayı icra ederken deforme etmek istemedik. O yüzden farklı bir tarzda icra etmeyi denedik. Türden ve tarzdan bağımsız, iyi kompozisyonu olan ve iyi icra edilmiş işlerin hepsini çok seviyorum. Sadece bizce güzel olan bir şeyi, paylaşmak istedik.’ diyerek şarkıyı Burcu Arı ile birlikte dinleyicilerin beğenisine sunuyor.


Özellikle canlı performansları ile adından söz ettiren Burcu Arı’nın seslendirdiği ‘Küçüğüm’ şarkısının klibi genç girişimci ve aynı zamanda caz davulcusu olan Poyraz Şaroğlu tarafından yönetildi. Genco Arı prodüksiyon stüdyosunda çekilen klipte Burcu Arı ve Genco Arı’nın yanı sıra ikilinin birlikte çalıştığı ekip arkadaşları da yer aldı.


Single çalışmasının ardından konser programlarına ağırlık verecek olan Burcu Arı hız kesmeden yepyeni projelere devam edecek.  


14.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM