Semiha Yankı 'Tükendim' Diyor

Semiha Yankı 'Tükendim' Diyor

40 yılı aşkın süredir dillerden düşmeyen, yeniden seslendirilen ve her kuşağın onu ‘Seninle Bir Dakika’ isimli şarkısıyla sevdiği Semiha Yankı, yeni single çalışması ‘Tükendim’ ile aşkta yenik düşenlerin sesi olacak. Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcularından Semiha Yankı, yeni şarkısı ile hem kalplerimize dokunacak hem de ‘Tükendim yeter, yüreğim dayanmaz aşkın ölümden beter’ sözleriyle giden sevgilinin arkasından seslenecek.


Sahne çalışmalarına aralıksız devam eden Semiha Yankı, bu kış ‘Tükendim’ isimli yeni teklisi ile dijital platformlarda yerini almaya hazırlanıyor. Söz ve müziği Dr. Ümit Demir’e ait olan şarkı, Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren ve Semiha Yankı’nın prodüktörlüğünde müzikseverlerle buluşuyor. Düzenlemesi Ahmet Koç’a ait olan, Stüdyo Ada’da kaydedilen şarkının mix ve mastering’ini Özgür Özkan Mete yaptı. Single çalışmasının kapak tasarımı Özlem Semiz’in imzasını taşıyor. Semiha Yankı, single’ın kapak fotoğrafları için Cem Talu’nun objektifine poz verdi.


Semiha Yankı’nın, şarkının bestecisi Dr. Ümit Demir ile kamera karşısına geçtiği ‘Tükendim’in Efe Cansoy yönetmenliğinde, İstanbul’da çekilen video klibi; Ossi Müzik YouTube kanalında ve TV’lerde gösterimde.  


12.01.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM