Hera'nın 'VOLE'si Gol Oldu

Hera'nın 'VOLE'si Gol Oldu

Yepyeni şarkısı ve dikkat çekici güzelliğiyle müzik sektöründeki yerini iddialı ve çok konuşulacak bir proje ile sağlamlaştırmaya hazırlanan Hera, ‘Vole’ ile geliyor.


Hera'nın yeni şarkısı ‘Vole’nin sözü ve müziği kendisine, düzenlemesinde ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu'nun imzası var.


Miss Beauty Of Turkey güzeli olan Hera, güzelliğinin yanı sıra sesiyle de büyüleyecek ve dönemin en iddialı projelerinden birine imza atacak. İran kökenli güzel, kendi şarkılarını yazmaya devam ederken, birbirinden farklı ve özel projelerini de önümüzdeki dönemde dinleyicileriyle buluşturmaya devam edecek.


Hera'nın 'VOLE'si Gol Oldu


Hera'nın ‘Vole’ şarkısının yönetmen koltuğunda Murad Küçük otururken, klipte ünlü simalardan; Ece Seçkin, Ozan Doğulu, Pascal Nouma, Tümer Metin, Ömür Gedik ve Behzat Gerçeker rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı. Birbirinden değerli ve çok sevilen isimlerin buluştuğu klipte Hera'nın iddialı duruşu da çok dikkat çekecek.


Göktürk'te bir villada çekilen klipte Hera'nın saçına ve makyajına Ufuk Celep-Akın Ünal, kıyafetlerine ise Ceylan Atınç eli değdi. Projenin rengarenk ve ilgi çekici görselleri Elif Demiralp'in objektifinden çıktı. 


Hera'nın ‘Vole’ şarkısı DGL&DMC etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!  


29.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM