Efsun, Müzik Arenasına Geri Döndü: 'Doya Doya'

Efsun, Müzik Arenasına Geri Döndü: 'Doya Doya'

Efsun, ‘Doya Doya’ isimli yeni şarkısıyla tekrar merhaba dedi.


Albümlerinde alternatif, indie, rock ve yerel tınıları kendine has şarkı yazımıyla birleştiren Efsun, Kınay Production etiketli ‘Doya Doya’ ile yine sıra dışı duruşuna devam ediyor.


Sözü ve müziği Efsun'a ait olan ‘Doya Doya’ hayata yeni bir bakış açısı getirmeyi anlatırken Efsun'un büyülü sesi ve zengin armonileri dinleyiciye hareketli bir deneyim sunuyor.


Oyuncu Mehmet Esen’in yer alıp hem de yönetmenliğini üstlendiği ‘Doya Doya’ klibinin çekimleri ise Bangkok ve İstanbul’da gerçekleştirildi. Klipte Bangkok’ta hayattan bir mola alıp dolaşırken tanık olduğumuz Mehmet Esen şarkının sözleri ve ritmiyle bizi kendi hayallerimizin peşinden gitmeye teşvik ediyor.


İlk albümü ‘Duy Sesimi’ ve ikinci albümü ‘Sessiz Olmalıyım’ın ardından yayınladığı single ‘Beni Bu Halimle Sev’ ile müzikal çizgisini geliştirerek sürdüren Efsun'un yeni şarkısı ‘Doya Doya’nın müzik prodüktörlüğünü Özer Dönerkaya gerçekleştirdi.


Yine bu aralar ‘MERHABA BEN EFSUN’ isimli müzikli gösterisini sahnelemeye hazırlanan Efsun’a bu gösterisinde yetenekli oyuncu Emre Koç eşlik ediyor.


Efsun’un kaleme aldığı ve hayatından bazı kesitleri Emre Koç’un anlatımıyla dinlediğimiz gösteri, seyirciyi değişik, samimi ve gerçek bir deneyime davet ediyor.


Kara mizah tarzıyla anlatılan hikayeler, özenle seçilmiş ve gösteri için hazırlanmış Efsun şarkılarıyla harmanlanırken, Cohen’den Dede Efendiye uzanan geniş Efsun repertuvarıyla keyifli bir gösteri seyirciyle buluşuyor.  


25.11.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM