Tarık Sezer Orkestrası'ndan İkinci Single: 'Hoş Geldin'

Tarık Sezer Orkestrası'ndan İkinci Single: 'Hoş Geldin'

Ünlü müzik direktörü ve aranjör Tarık Sezer, ülkemizin önemli müzisyen ve vokalistlerini bir araya getirdiği Tarık Sezer Orkestrası ile genç müzisyenlere isimlerini duyurma fırsatı sunmaya devam ediyor.


Tarık Sezer, projenin ikinci single’ı olan Tarık Sezer Orkestrası feat Burak Çetinkaya ‘Hoş Geldin’ single’ını müzikseverlerle buluşturdu.


Sözlerdeki sadeliğin, güçlü müzikal alt yapının ahengine eşlik ettiği  ‘Hoş Geldin’ şarkısının sözleri Pınar Çubukçu’ya, müziği Yılmaz Taner’e, düzenlemesi Tarık Sezer’e ait.


Tarık Sezer Orkestrası'ndan İkinci Single: 'Hoş Geldin'


Moda tasarımını Yelda Aslan’ın üstlendiği projede Tarık Sezer Orkestrası, uyumları ve tarzlarıyla şarkıları kadar dikkat çekiyor.


‘Hoş Geldin’in video klibi; Teoman Topcu’nun yönetmenliğinde, Kaz Dağları’nın eteklerinde Atilla Saral’ın sahibi olduğu Salas’h Beach’de çekildi. Romantik bir aşk filminin fragmanı tadında çekilen klipte Burak Çetinkaya’ya, Saadet Özsırkıntı eşlik etti.


TARIK SEZER ORKESTRASI FEAT BURAK ÇETİNKAYA ‘HOŞ GELDİN’ single’ı Tarık Sezer Prodüksiyon etiketi ile tüm yasal dijital platformlarda yerini aldı.  


15.12.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM