Dilek Kavraal'dan Yeni̇ Tekli: 'Yazıp Yazıp Sildiklerim'

Dilek Kavraal'dan Yeni̇ Tekli: 'Yazıp Yazıp Sildiklerim'

Dilek Kavraal uzunca bir aradan sonra yeni teklisi ‘Yazıp Yazıp Sildiklerim’ ile hayatlara dokunmaya geliyor.  ‘Sararmış kağıtlarda, defter aralarında, mesaj kutularında sakladığınız hiç gönderilmemiş mektuplar, hiç iletilmemiş sözcüklerden ibaret bu şarkı... Aslında kalbindeki sevgiyi, öfkeyi, acıyı, neşeyi yazmayı çok sevmiş ama göndermeye cesaret edememiş, belki de kıyamamış herkestir asıl sahibi’ diyor sanatçı ‘Yazıp Yazıp Sildiklerim’ için.


Sözleri ve müziği Dilek Kavraal'a, aranjesi Erman Tazegül'e ait şarkıya seçkin müzisyenler katkıda bulundular. Bas gitarda İsmail Soyberk, elektro gitarda Çamur grubundan tanıdığımız Çağatay Kadı, perküsyonda Cengiz Ercümer, akustik gitarda Furkan Karadeniz, davulda Neco Engin enstrümanlarıyla ‘Yazıp Yazıp Sildiklerim’e hayat verdiler. Kayıtlar Stüdyo 46Hertz Volkan Konuk, Mix-mastering Tarık Ceran imzasını taşıyor.


2003'te yayınlanan ‘Bu Kadar Dilek’ adlı albümü, 2009 yılında yayınlanan ‘Yaşam Belirtisi’ ve 2014 tarihli ‘Hakim Bey’ teklilerinden tanıdığımız, imza attığı birçok dizi ve reklam müziğiyle, özellikle de Türk hava Yolları’nın Kadın Milli Basketbol Takımına yaptığı Babalar Günü sürprizi videosundaki ‘Kahramanım Babam’ şarkısıyla akıllarda iz bırakan Dilek Kavraal, bu son bahar ‘Yazıp Yazıp Sildiklerim’ ile kalbinize yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.


Yayınlandığı gün dinleyicinin ilk kez 'Avlu' dizinde duyduğu 'Yazıp Yazıp Sildiklerim' ve şarkısının Aytaç Şahin yönetmenliğinde çekilen video klibi DokuzSekiz Müzik yapımcılığında yayında.  


12.12.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM