Gelecekte Bir COVER Albüm Yapmak İstiyorum

Gelecekte Bir COVER Albüm Yapmak İstiyorum

 “Özgürlüğüm Senin” adlı ikinci single’ını yayınlayan Deniz Sipahi, Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu. Dört yıl önce yayınladığı “Karaborsa” adlı şarkısı ile müzik dünyasına merhaba diyen Deniz Sipahi, Hakan Tunçbilek ile beraber gerçekleştirdiği müzik çalışmalarına önümüzdeki yıl daha yüksek bir tempo ile devam edeceğini söyledi.


Gelecekte Bir COVER Albüm Yapmak İstiyorum


“Özgürlüğüm Senin” şarkısını bir cover olarak ilgisini çektiğini ve bu şarkıyı ona Hakan Tunçbilek’in getirdiğini söyleyen Deniz Sipahi, şarkının klibini Çatalca’da çektiğini söyledi.

Öğretmen bir ailenin çocuğu olduğu için Bilgisayar Öğretmenliği eğitimi aldığını söyleyen Deniz Sipahi, ailesinin telkinleriyle bu eğitimi aldığını ve bir sene kadar staj yaptıktan sonra iş hayatında müziğe yöneldiğini belirtti. 

“Güneşi Beklerken” adlı dizide yayınlanan “Karambol” adlı şarkı ile bir anda tanındığını söyleyen Deniz Sipahi, “ben bu şarkıyı o dizide kullanmalarını istediklerinde öylesine verdim” dedi. “Şarkı yayınlandıktan sonra bir anda hit oldu. Dizilerin şarkıların duyulmasında rolü çok büyük” dedi.

Gelecekte Bir COVER Albüm Yapmak İstiyorum

Bir ara dalgıçlığa merak sardığını belirten Deniz Sipahi, “çok daldım, hatta dalgıç eğitmeni bile olmayı düşündüm” dedi. 

2019 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan bir şarkı ile yeni bir single yayınlayacağını söyleyen Deniz Sipahi, gelecek hayalleri arasında bir cover albüm olduğunu söyledi ve  “Gelecekte cover şarkılardan oluşan bir albüm yapmak istiyorum” dedi.

Gelecekte Bir COVER Albüm Yapmak İstiyorum

Deniz Sipahi, Michael Kuyucu’nun programında “Ya Sonra” ve “Düşünme Hiç” adlı Ajda Pekkan şarkıları ile “Yolun Başında” adlı Sertab Erener şarkısının akustik versiyonunu yorumladı. Canlı müzik icrasını çok sevdiğini söyleyen Deniz Sipahi’ye programda Berkay Kurt (Gitar) ve Müge Çakarlı (Keman) eşlik etti.

04.12.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM