Pınar Çubukçu, İkinci Teklisi için Gün Sayıyor

Pınar Çubukçu, İkinci Teklisi için Gün Sayıyor

Ünlü isimlerin vokal koçu Pınar Çubukçu, ilk single’ı ‘Kağıt Kesiği’ ile büyük beğeni topladı. Başarılı besteci ve yorumcu Çubukçu, şimdi ikinci şarkısı ‘Aklımı Oynatıcam’ ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Ajda Pekkan, Emel Sayın, Hülya Avşar, Gülben Ergen, Ata Demirer, Ayşe Hatun Önal, Geveze gibi ünlü isimlere vokal koçluğu ve geri vokal yapan Pınar Çubukçu, yılların tecrübesinin ardından kendi şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıkmaya karar verdi, hazırladığı single’la da listelere iddialı bir giriş yaptı. Müzik dünyasında besteci ve keman sanatçısı kimlikleriyle de adından söz ettiren Çubukçu’nun söz ve müziği kendisine ait ‘Kağıt Kesiği’ adlı ilk single’ı büyük beğeni topladı.


Düzenlemesini Şahin Kurnaz'ın yaptığı ‘Kağıt Kesiği’, müzik listelerinde üst sıralara tırmanırken radyolarda da en çok istek alan parçalar arasına girdi. Duygusal şarkıya Mert İbrahim Gider tarafından çekilen klibin de çok beğenildiğini söyleyen Pınar Çubukçu şimdilerde ikinci single’ının heyecanını yaşıyor.


Sanatçı, ‘Aklımı Oynatıcam’ adlı yeni şarkısını çok yakında dinleyicileriyle buluşturacak: ‘Kağıt Kesiği’nin gördüğü ilgi beni çok mutlu etti. Dinleyicilerim devamlı yeni şarkının ne zaman geleceğini soruyordu, onları daha fazla bekletmek istemedim. Vakit kaybetmeden çalışmalara başladık ve ‘Aklımı Oynatıcam’ adında yine çok sevileceğine inandığım, çok güzel bir şarkı hazırladık. Her yeni şarkı benim için yeni bir hayatın başlangıcı gibi. Var olan hayatlara yeni bir nefes olmak, tazecik duygular paylaşmak gibi. Umarım bu şarkımı da sever, bağırlarına basarlar.’ Sözü Pınar Çubukçu’ya, bestesi Yılmaz Taner’e ait olan, düzenlemesi ise Şahin Kurnaz’ın imzasını taşıyan ‘Aklımı Oynatıcam’ single’ının  ocak ayında çıkması planlanıyor.

12.12.2018
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM