Gizem Saatci Band, 'Benim Şarkımsın' ile Müzikseverlerin Karşısında

Gizem Saatci Band, 'Benim Şarkımsın' ile Müzikseverlerin Karşısında

Kendisini yapmış olduğu türkçe rock, pop albümlerinden duyup dinlediğimiz Gizem Saatci Band 2019 yılına Es Müzik’ten ‘Benim Şarkımsın’ adlı bir single ile giriş yapıyor. Single albümde 2 adet eser bulunmaktadır.


1-‘Benim Şarkımsın’          Söz: Gizem Saatci,  Müzik ve Düzenleme: Esat Saatci


2-‘Cennetin İzini Buldum’   Söz ve Müzik: Osman Boyacı, Düzenleme: Esat Saatci


Mix, Mastering, Stüdyo: Mustafa Mert ve Sabri Dereli


Klip Yönetmeni: Fuat Eren


Muğla’nın Fethiye beldesinde gerçekleşen proje hakkında müzisyen Gizem Saatci şunları söyledi:


Gizem Saatci Band, 'Benim Şarkımsın' ile Müzikseverlerin Karşısında


‘Bu single albüm, ilk albüm yaptığım yıldan bu yana 10.yılını doldurdu. Bu zamana dek yurt içi ve yurt dışında birçok farklı projede, konserlerde, oteller ve bar programlarında yer aldık lakin şöyle bir geçmiş ile müzikal bestekarlığıma, söz yazarlığıma ve eserlerime baktığımda içimden gelerek, kalbime vura vura anlam kazandıran en çok sevdiğim şarkı ‘Benim Şarkımsın’ eseri oldu.


Üretimden çok, tüketime dayalı olan müzik piyasasında birçok müzisyen gibi beni de çok yıprattılar. Artık sanatsal ve psikolojik açıdan da yıprandığımı fark ettiğim an da ani bir kararla Fethiye'nin bir köyüne yerleştim. Orada müzikal olarak ruhsal anlamda kendimi daha iyi hissettiğim anda işte bu güzel projeyi zevkle hayata geçirdim.


Konser çalışmaları yurt içi ve yurt dışında da gerçekleştirmeyi planladığımız Almanya konseriyle başlangıç olacaktır. İnşallah müzik kanallarında dinleyicilerle buluşacaktır’ diye konuştu.

12.01.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM