Burcu Tatlıses, 'Uzaklar' ile Saklı Kalmış Duygulara Dokunuyor

Burcu Tatlıses, 'Uzaklar' ile Saklı Kalmış Duygulara Dokunuyor

Profesyonel müzik yaşamına 2002 yılında söz yazarı olarak başlayan ve Funda Arar, Fatih Erkoç, Zuhal Olcay, Yıldız Usmonova, Mustafa Ceceli ve Ziynet Sali gibi güçlü yorumcular için yazdığı şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Burcu Tatlıses, ikinci kez şarkılarını kendi sesinden yorumluyor.


Burcu Tatlıses, ‘Bir İstanbul Masalı’, ‘Zerda’ ve ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizi müzikleri; ‘Müthiş Bir Film’ ve ‘Eski Sevgili’ sinema filmlerinin müziklerinin de olduğu onlarca albümde 50'den fazla esere imza attı. ‘Alagül’, ‘Seni Severdim’, ‘Yak Gel’, ‘Senden Öğrendim’ gibi birçok eseri hit oldu.


‘Güzel Kokuyorum’ adlı ilk albümüyle 2015 yılında yorumcu kimliğiyle de müzikseverlerle buluşan Burcu Tatlıses, duru, sakin ve etkileyici yorumuyla kendinden söz ettirmeyi başardı.


Burcu Tatlıses, 'Uzaklar' ile Saklı Kalmış Duygulara Dokunuyor


Burcu Tatlıses’in ikinci albümü ‘Uzaklar’ artık müzik marketlerde. Ada Müzik etiketiyle yayınlanan albüm, yine kendi imzasını taşıyan 8 özel şarkıyı barındırıyor. İlk albümünden farklı olarak bu albümde 5 şarkının aranjörlüğünü de Burcu Tatlıses üstleniyor. Birbirinden değerli ve tecrübeli isimlerin kendisine eşlik ettiği ‘Uzaklar’ albümü için Burcu Tatlıses, ‘Geride bırakmadığım ama uzaklara emanet ettiğim hikayelere bir selam ve teşekkür’ ifadesini kullanıyor.  


30.01.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM