Kahraman Deniz, Yeni Albümü '19'un Konserlerine Devam Ediyor

Kahraman Deniz, Yeni Albümü '19'un Konserlerine Devam Ediyor

Dijital müzik platformlarında geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Kahraman Deniz bu kez ‘19’ ismini verdiği albümüyle sevenleriyle buluştu. Genç sanatçı albüm çıkışı ile birlikte başladığı konserlerine hız kesmeden devam ediyor. 31 Ocak Perşembe İf Performance Hall Beşiktaş'ta sevenleri ile buluşmaya hazırlanan Kahraman Deniz'in çıkış şarkısı ‘Böyle Sever’ kısa sürede dijital dünyada video klibiyle 5 milyon izlenme oranına ulaştı.


Locca Records etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan albümde yer alan tüm şarkıların söz ve müzikleri Kahraman Deniz’e ait. Aranjelerde ise Cenk Çelik, Fırat Haznedaroğlu ve Alican Genç gibi isimler yer almakta. Kısa süre önce çıkarmış olduğu teklileri ‘Suç Mahalli’ ve ‘Doğal Afetim’in de yer aldığı Kahraman Deniz’in albümü ‘19’da, 8 şarkı bulunuyor. Albümün ilk çıkış şarkısı ‘Böyle Sever’in klibini ise Mustafa Gürbüz çekti.


İnsanların hayatlarında sayıların büyük önemi olduğuna inanan ve her şarkısında günümüz şarkılarından farklı olarak bir hikaye anlatan Kahraman Deniz, albümü için; ‘Güçlü öykülerimin kahramanıydı 19... Bu, üzerinde 19 olan bir öykü...’ diyor.  


06.02.2019
FACEBOOK
TWİTTER
İNSTAGRAM